Aplikacje, które pomogą Ci oszczędzać

/
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Nie wiesz jak oszczędzać? Skorzystaj z aplikacji, które nie dość, że pomogą zaoszczędzić czas, to też pieniądze. Przedstawiamy 5 apek, z których najczęściej korzystają użytkownicy smartfonów.

Zarządzanie finansami może być naprawdę proste, nie musisz wpisywać swoich wydatków i planów wydatkowych na kartce i później tego mozolnie liczyć! Może zrobić to za Ciebie aplikacja, która wpłynie na korzystny stan Twojego portfela, ponieważ realnie pomoże Ci zaoszczędzić.

Poznaj nasze 5 propozycji apek pomagających w oszczędzaniu

1. Przypomina o paragonach i gwarancjach – aplikacja PanParagon

Z tą apką każde zakupy będą bezpieczne. To świetny skaner paragonów. Z PanemParagonem sprawdzisz, ile i na co wydałeś w danym czasie. Ciekawą opcją tej aplikacji jest to, że statystyki wydatków są dostępne nie tylko w apce, możesz też je pobrać jako plik CSV i korzystać z nich w arkuszu kalkulacyjnym na komputerze (np. Excel). Aplikację możesz pobrać za darmo na telefon z Androidem lub swojego iPhone’a. Jest dostępna w sklepie Google Play.

2. Aplikacja Listonic – nią każda lista zakupów będzie komfortowa

Aplikacja Listonic również jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play. Jest świetna w tworzeniu szybkiej i pomocnej listy zakupów. Jakie ma jeszcze zalety? Możemy w niej wyszukać całkiem pokaźną bazę polskich produktów spożywczych, ale nie tylko. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze i pozwala na grupowanie działami rzeczy do kupienia. Dzięki niej oszczędzasz pieniądze i czas!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Listonic (@listonic_app)

3. Mobilna Karta Dużej Rodziny – aplikacja mKDR

To pomocna aplikacja, jeśli już korzystasz z Karty Dużej Rodziny. Aplikacja pozwala korzystać ze zniżek, jeśli pokażesz kartę w wersji mobilnej (np. na smartfonie). Z mKDR można korzystać w każdym miejscu, które honoruje kartę w wersji standardowej: w restauracjach, hotelach, instytucjach kultury, obiektach sportowych.

4. Aplikacja Ceneo – skanuje kody kreskowe i porównuje ceny produktów

To kolejna nowoczesna aplikacja, która pozwala oszczędzać. W jaki sposób? Jest największą w Polsce porównywarką cen, którą możesz mieć w zasięgu ręki – na swoim androidzie. Pokazuje codzienne zniżki i rabaty na wybrane produkty, posiada intuicyjny skaner kodów kreskowych w sklepach stacjonarnych, przez co możesz porównać, czy dostaniesz daną rzecz taniej w sieci.

Ma oczywiście opcję bezpiecznych zakupów i z łatwością pozwala dokonać zakupów przez przelew bankowy. Daje też możliwość przeglądania cen i opini o produktach w sklepach, możliwość wystawiania komentarzy odnośnie danego zakupu. W swojej bazie oferuje 8 milionów produktów w zakresie 25 różnych kategorii, nie tylko z kategorii spożywczej, ale też m.in. budownictwa, wyposażenia wnętrz czy kultury i rozrywki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CENEO.PL (@ceneopl)

5. Promocje, gazetki, kupony – aplikacja Goodie

Wartą uwagi aplikacją polecaną i pomocną w oszczędzaniu jest też Goodie. Znajdziesz w niej wiele kodów rabatowych i hitowych okazji cenowych z wielu popularnych marek i sklepów online (chociażby: sieci McDonald’s, Rossmann, Zalando, Biedronka, Zara, Allegro czy Hebe). Kody rabatowe znajdziesz w aplikacji o wiele szybciej niż w sklepie stacjonarnym.

Po jej zainstalowaniu, w Goodie możesz przeglądać aktualne gazetki reklamowe z wybranych wcześniej marketów i szukać wspomnianych już promocyjnych kuponów. Goodie ma też funkcję cashback, która polega na tym, że jeśli robimy zakupy w wybranych miejscach, to możemy dostać zwrot części wydanych pieniędzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez goodie (@goodie.pl)

Zdjęcie główne: Andrea Piacquadio/Pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak odzyskać nadpłacone środki po rozwiązaniu umowy kredytu w walucie obcej: poradnik krok po kroku
/
Jak odzyskać nadpłacone środki po rozwiązaniu umowy kredytu w walucie obcej: poradnik krok po kroku
Odzyskaj swoje zasoby finansowe po rozwiązaniu umowy kredytu w walucie obcej. Poradnik zawierający kroki, które pomogą Ci zrozumieć cały proces i pokazać, jak postępować prawidłowo.
Czy recykling tonerów HP jest korzystny dla środowiska?
/
Czy recykling tonerów HP jest korzystny dla środowiska?
Dowiedz się, jak korzyści środowiskowe wynikające z recyklingu tonerów HP wpływają na zrównoważone rozwiązania drukowania.
Jak skutecznie zorganizować przestrzeń w swoim otoczeniu?
/
Jak skutecznie zorganizować przestrzeń w swoim otoczeniu?
Skuteczna organizacja przestrzeni: klucz do efektywności i harmonii w otoczeniu. Odkryj proste zasady, które pomogą Ci zapanować nad chaosem.